23 lipca 2024

Fachowa porada z pomocy drogowej

Jeśli zdarzył się wypadek, wzywamy lawetę, która uprzątnie z drogi uszkodzony samochód. Pomoc drogowa zwykle nie każe na siebie długo czekać. Kierowca szybko przyjeżdża na miejsce, dokonuje oględzin i angażuje środki adekwatne to sytuacji.

Podobnie, jeśli na drodze mamy awarię. Często, zależnie od opcji w wykupionej przez nas polisie, możemy skorzystać z oferty firmy ubezpieczającej. Dzwonimy do pracownika firmy, przekazujemy mu wszystkie potrzebne informacje i pomoc drogowa przyjeżdża po niedługim czasie.

Jeśli w naszej polisie nie ma zapisu o auto holowaniu, zawsze możemy taką usługę zamówić i opłacić jej koszt z własnej kieszeni.

Awarie zdarzają się również pod domem. Jeśli nikt z bliskich nie może nam pomóc, możemy śmiało dzwonić po eksperta. Pomoc drogowa przyjedzie pod wskazany adres, a kierowca będzie w stanie rozwiązać wiele problemów na miejscu. Bez konieczności holowania. To doskonała opcja, zwłaszcza dla osób mniej obeznanych z zasadą funkcjonowania poszczególnych zespołów pojazdu.