25 czerwca 2024

Kreacje na wesele 2021 – co będzie modne w tym sezonie?

Czy szykujesz swój strój na pierwszą uroczystość weselną w tym sezonie i nie jesteś pewna, jakie kreacje na wesele będą brylować w 2021 roku? To, co się nie zmieniło to fakt, że wszyscy goście powinni ubrać się na tyle z szacunkiem, aby para młoda nie czuła się urażona. O ile Młodzi nie określą inaczej, nie jest konieczne występowanie w pełnym stroju formalnym, ale znajomość kilku podstawowych wskazówek dotyczących ubioru na wesele 2021 może znacznie poprawić Twój modowy wizerunek w tym sezonie. Spójrzmy na trendy – aktualne i te ponadczasowe, a nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jakie kreacje na wesele będą na topie.

Formalnie i elegancko – takie kreacje na wesele są zawsze mile widziane

Jeśli nie masz pewności co do stopnia formalności przyjęcia weselnego – pamiętaj, że zawsze lepiej jest wybrać bardziej, niż mniej formalne kreacje na wesele. W niektórych przypadkach, takich jak imprezy weselne organizowane w prestiżowych miejscach, czy ekskluzywnych restauracjach udział w przyjęciu może wręcz bezprecedensowo wymagać formalnego ubioru. Na takie okazje powinnaś zaplanować wyszukanie możliwie jak bardziej eleganckich elementów ze swojej garderoby, a jeszcze lepiej w butiku takim jak LaLaLa, gdzie zawsze możesz liczyć na to, że widoczne kreacje na wesele są zgodne z aktualnymi trendami.

Zazwyczaj w przypadku takich przyjęć weselnych najlepszym wyborem będzie kolorystyka:

  • pastelowa – pudrowy róż jest absolutnym hitem.
  • neutralna – wszelkiego rodzaju beże i szarości.
  • elegancka np. czerń, czerwień, granat, butelkowa zieleń.

Oczywiście w 2021 nie zmieniło się to, że kreacje na wesele w kolorze białym nie są akceptowalne. Jeśli nie chcesz urazić Panny Młodej – trzymaj się z daleka od tego koloru. Co nie powinno być trudne, biorąc pod uwagę – jak wiele innych masz do dyspozycji.

Jaka kreacja na weselu zapewni Ci modny i właściwy wygląd?

Owszem – w dzisiejszych czasach zasady ubioru formalnego uległy pewnym zmianom. Nie jest aż ta restrykcyjnie, a jedną ze skutecznych strategii jest ubieranie się na wesele w sposób podobny do tego, jak na wieczorne wyjście w ekskluzywnej restauracji, być może nawet w profesjonalnym towarzystwie. Jeśli jesteś kobietą lubiącą minimalistyczne kreacje na wesele, może to być pastelowa sukienka koronkowa, chociaż klasyczny strój wieczorowy, taki jak gustowna koktajlowa mała czarna zawsze się sprawdzi i nada Ci bardziej kuszący wygląd. W tym sezonie nie trzeba się bać pokazać na weselu w ciemnych, czy neutralnych wieczorowych barwach – wręcz takie kreacje na wesele będą bardzo modne. Jeśli jednak stwierdzisz, że wybrana sukienka wygląda zbyt poważnie na tak radosną okazję – pobaw się akcesoriami.

Jakie akcesoria do kreacji na wesele 2021?

Dodaj akcesoria do swojego zestawu – a osiągniesz dopracowany look. Możesz sfinalizować swój formalny wygląd na przyjęcie weselne za pomocą akcesoriów takich jak:

  • eleganckie naszyjniki,
  • stylowe bransoletki,
  • wysokiej klasy zegarki.

Poza tym nie zapomnij, że jeśli chodzi o kreacje na wesele kropką nad modowe „i” jest zawsze odpowiednie obuwie. Musi być tak samo modne, eleganckie, co wygodne. Do tego nie zapomnij uzupełnić całości o świetnie dopasowaną torebkę – najlepiej, jeśli będzie to kopertówka na drobne, ale niezbędne rzeczy. Całość możesz wykończyć fajnymi dodatkami, które również będą mega modne w tym sezonie, jak kapelusz, kwiaty we włosach, czy delikatna tiara – w zależności od reszty stylizacji, jaką wybierzesz, te drobne detale sprawią, że kreacje na wesele nabiorą ostatecznego charakteru.